تازه ها
خانه / اخبار / گزیده خطبه های نماز جمعه ۱۲-۰۴-۹۴ و تصاویر

گزیده خطبه های نماز جمعه ۱۲-۰۴-۹۴ و تصاویر

۱۳۹۴-۰۴-۱۲

امام جمعه محترم در آغاز خطبه های ضمن دعوت خود و همه نمازگزاران به تقوای الهی به این روایت از حضرت امام حسن مجتبی(ع) اشاره نمود که میفرمایند: ” تقوی سرآغاز هر توبه ایست، سرّ هر حکمتی است و شرف و بزرگی هر عملی به تقواست. خطیب جمعه آیسک در ادامه با توجه به اینکه عملی که با تقوا باشد کوچک و بزرگ ندارد، اساس رعایت تقوا را تفکر دانسته و آن ار مبنای هر خیری دانست. و شبهای قدر را راهنمایی برای رسیدن به رضوان الهی عنوان نمود.

در ادامه با ذکر جریانی نسبت به توفیق درک شب قدر گفت: شخصی خدمت نبی مکرم (ص) آمد و گفت: اگر من این توفیق را یافتم که شب قدر را در کردم از خدا چه بخواهم؟ یک کلمه فرمدند: سلامتی بخواه. سلامتی در جسم ، در دین و در آخرت.

خطبه دوم:

امام جمعه محترم آیسک ضمن توجه به جنایات آمریکا در حدفاصل ۷ تیر تا ۱۲ تیرماه ؛ حادثه انفجار حزب جمهوری اسلامی، بمباران شیمیایی سردشت، ترور شهید صدوقی و ساقط نمودن هواپیمای ایرباس ایرانی و شهادت ۲۹۰ سرنشین آن ، بر وجود محور خصومت آمریکا با ایران تاکید نموده و به کسانی که در داخل می خواهند چهره آمریکا را بزک کنند هشدار داد که ملت آنها را خائن و اجنبی  مید اند.

درادامه به زیاده خواهی های آمریکا در مذاکرات اشاره نموده و افزود اگر توافقی صورت نگیرد می خواهند ان را متوجه شخص مقام معظم رهبری نموده و دولت و ملت را در مقابل قرار دهند

درباره‌ی admin

یک نظر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*