تازه ها
خانه / اخبار / گزیده خطبه های نماز جمعه ۱۹-۶-۹۵ آیسک
گزیده خطبه های نماز جمعه ۱۹-۶-۹۵ آیسک

گزیده خطبه های نماز جمعه ۱۹-۶-۹۵ آیسک

تاکیدامام جمعه آیسک بر حفظ منافع ملی و توان دفاعی کشور

امام جمعه آیسک با اشاره به تاکیدات مقام رهبری درباره پرهیز از شتابزدگی در مذاکرات و امضای تفاهم نامه ها قراردادها درباره موضوع fatfگفت:آمریکا و استکبار بر ای آنکه بتوانند خوی استکباری داره پیش ببرند نهادهای بین المللی را بوجود آورده اند و امروزه نهادهای بین المللی هم اکثرا سیاستهای آمریکا را در جهان پیش می برند.
حجت الاسلام والمسلمین عرب گفت: تعریف آمریکا این است که سپاه پاسداران در ایران و حزب الله لبنان تروریسم هستند ودر این اقدام مالی ۳ هدف را دنبال می کند تا اولا ارتباط مالی ایران را به عنوان پشتیبان حرکت های اسلام طلبانه منطقه و حامی مظلومان جهان قطع کند ودر ادامه راه های دورزدن تحریم ها توسط ایران را کشف و هویت تجار ایرانی وشرکای آنها را بدست آورد.
وی با اعلام اینکه نفوذ ایران در منطقه یکی از مولفه های قدرت کشورمان است افزود:انتظار داریم مشکلات کشور با هوشیاری حق وحقوقات ملت را به راحتی از دست ندهند،انرژی هسته ای مولفه قدرت ما بود،غنی سازی ۲۰درصدی همچنین.امامروزمیخواهند در حوزه مالی هم نفوذ ما را کاهش دهند.
خطیب جمعه آیسک حل نشدن موضوع مالی وfatfدر برجام را اشتباه تیم مذاکره کننده دانست واظهارداشت:حل نشدن این موضوع امروز بهانه آزاد نشدن پول های بلوکه شده ایران است.
به گفته وی خجالت آور تر این بود که بانک های ملی وسپه با صدور نامه اعلام کردند ما نمیتوانیم به افراد و نهادهای تحت تحریم خدمات بدهیم و این نوعی خودکشی وخود تحریمی بود.
وی با محکوم کردن برخی اظهار نظرها درباره ضروری نبودن توسعه دفاعی و نظامی کشور گفت: این حرف نشان خیانت یا جهالت گوینده آن است ،مگر تهدیدات و عربده کشی دشمنان این ملت را نمی بینند که در گوشه و کنار این حرفها را بیان می کنند.
وی تاکید کرد:مردم باید هوشیار بوده وتوسعه امنیت و توان دفاعی کشور را مطالعه کنند .
حجت الاسلام عرب با اشاره به پیام مهم رهبر انقلاب به مسلمانان جهان گفت:برخی افراد خام اندیش به دنبال مصالحه و همکاری با رژیم عربستان هستند که این خواب پلیدی است ،چرا مسئولان موضع محکمی در قبال این رژیم خائن ندارند.
وی تاکید کرد:مردم و ملتها باید کنار هم جمع شده ودست این خائنان وال سعود را از حرمین شریفین کوتاه کنند.
وی براحیای سنت قربانی کردن و توزیع گوشت بین فقرا تاکید کرد.

Views – 952

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*