تازه ها
خانه / اخبار / گزیده خطبه های نماز جمعه ۲۱-۸-۹۵ آیسک
گزیده خطبه های نماز جمعه ۲۱-۸-۹۵ آیسک

گزیده خطبه های نماز جمعه ۲۱-۸-۹۵ آیسک

امام جمعه موقت آیسک حجت الاسلام والمسلمین آجری:
اجازه افتتاح مرکز باجگیری را به غربی ها نخواهیم داد

امام جمعه آیسک در خطبه اول پس از توصیه به رعایت تقوای الهی با بیان روایتی از امام باقر علیه السلام دروغگویی را عامل ازبین رفتن ایمان دانست وافزود:عقل،ایمان وتقوی۳مانع موجود بر سر راه شر و بدی هستند .
حجت الاسلام مهدی آجری گفت:وقتی انسان ایمان ندارد خیانت می کند و توحید افعالی او مورد خدشه قرار میگیرد لذا براحتی دروغ می گوید وکسب که دروغ می گوید در برابرخدا قرار میگیرد.
حجت الاسلام آجری امام جمعه موقت آیسک درخطبه دوم با اشاره به شرایط بین‏ المللى ،منطقه‏ اى و داخلى امروز کشور، در مواجهه با جبهه استکبار به سرکردگى آمریکاى جهانخوار و مستکبر گفت: شرایط ویژه و فوق‏ العاده مناسبى است تا علی‏رغم ذهنیت و یا باور غلط برخى، مبنى بر ابرقدرت بودن آمریکا و لزوم ارتباط با این نظام پوسیده و رو به اضمحلال، ضمن افشاى چهره واقعى نظام سلطه به رهبرى آمریکا، ماهیت شوم این رژیم که بیشتر در اسارت صهیونیزم بین ‏الملل و غولهاى وحشى سرمایه‏ دارى یهودى قرار دارد را براى افکار عمومى داخل و خارج کشور تبیین و آشکار نمائیم.
وی با اشاره به بی ‏نتیجه ماندن مذاکرات هسته‏ اى و نافرجامى برجام که بر اثر بدعهدى آمریکاى توطئه‏ گر و فریبکار بود افزود: از همان ابتداء مذاکرات معلوم بود هدف اصلی ‏شان، تغییر در رفتار و ذائقه مردم ایران و سپس تغییر در مواضع و در نهایت براندازى جمهورى اسلامى بود.
وی ادامه داد: آمریکائیها وقتى از طرفى، ایستادگى ملت بزرگ ایران بر روى آرمانهاى انقلابش را دیدند و از طرفى خود را براى رسیدن به اهداف شوم براندازى نظام اسلامى و به چالش کشیدن اصول پایه ‏اى انقلاب، ناکام یافتند، علی‏رغم اصرار ایران بر اجراى تعهدات برجام و عمل زودهنگام به تعهدات، تا سرحد تعطیلى برخى مراکز هسته‏ اى؛ ولى متأسفانه مسؤولان بی ‏منطق و فریبکار آمریکا، یا صحبت از تحریمها و فشارهاى جدید و بهانه ‏تراشى بر سر راه تعاملات و مبادلات اقتصادى و بانکى با دیگر کشورها را نسبت به کشورمان مطرح نمودند و یا سخن از تدریجى برداشتن تحریمها و یا آن‏که وقیحانه اعلام کردند که ایران باید تغییر مواضع در خصوص حوادث منطقه، به ‏ویژه عراق، سوریه، یمن، لبنان، فلسطین و… می ‏داد و چون این اتفاق نیفتاده است.
وی افزود: با این حال برخی افراد وقیحانه فرجام ۲ و۳ را مطرح کرده و برخی در داخل کشور این سنگ را به سینه میزنند آنها یا امریکا را نشناخته اند یاخودرا به تجاهل میزنند.
وی با اشاره به انتخابات آمریکا گفت: واقعیت دولت و کشور آمریکا در جریان تبلیغات انتخابات و به ‏ویژه مناظره‏ هاى دو نامزد ریاست جمهورى آمریکا یعنى خانم کلینتون و پیروز انتخابات آقاى ترامپ برای همه روشن شد. هرچند این دو نفر جنون‏ وار و ناپرهیزانه سخن گفتتد اما از باب «عدو شود سبب خیر، گر خدا خواهد»، تا سرحد خودزنى، شرایط کشورشان را بیان کردند و این‏بار نه از زبان شخصیتهاى مخالف آمریکا، بلکه از زبان دو نامزد ریاست جمهورى آمریکا که مورد حمایت ۲ جریان دمکرات و جمهورى‏خواه یعنى عقلای پرمدعاى آمریکا بودند، پرده‏ها کنار زده می شود و چهره واقعى کشور آمریکا و جامعه آمریکایى، علی‏رغم تبلیغات دروغین گذشته رو می‏شود.
ناطق در ادامه به خبرهای منتشره درباره افتتاح دفتر اتحادیه اروپا در تهران اشاره کرد واین اقدام را با هدف حمایت حقوق بشری از مخالفان نظام،شخصیت پردازی برای تربیت افراد علیه نظام و زمینه سازی و فشار برای تعدیل رویکرد انقلاب نسبت به صهیونیستی وبه رسمیت شناختن آنها دانست و تاکید کرد:اجازه افتتاح مرکز باجگیری را به غربیها نخواهیم داد.

dsc_0012 dsc_0013 dsc_0014 dsc_0016 dsc_0011 dsc_0008 dsc_0007 dsc_0006 dsc_0005 dsc_0004 dsc_0003 dsc_0002 dsc_0001 dsc_0017

Views – 1025

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*