تازه ها
خانه / اخبار / گزیده خطبه های نماز جمعه ۴-۸-۹۷ آیسک
گزیده خطبه های نماز جمعه ۴-۸-۹۷ آیسک

گزیده خطبه های نماز جمعه ۴-۸-۹۷ آیسک

عرب نجات – امام جمعه آیسک در خطبه های نماز جمعه امروز با توصیه به تقوی الهی گفت: انسان باید جهت زندگی خود را در مسیر خدا قرار دهد و هرکاری را برای خدا انجام دهد تا در مسیر رشد و کمال قرار گیرد.
حجت الاسلام و المسلمین «رادمرد» افزود: یکی از خصلت های انسان کمال طلبی است یعنی اگر دنیا رو به او بدهند بازهم سیر نمی شود.
وی تاکید کرد: لازم است این کمال طلبی در مسیر کسب معنویات و رتبه های ایمان باشد تا موجب سعادت انسان شود.
حجت الاسلام و المسلمین «رادمرد» با تسلیت ایام اربعین حسینی گفت: مراسم اربعین جزء شعائر الله است؛ و در واقع کسانی که مفتخر به حضور در راهپیمایی اربعین هستند این شعار الهی و اسلامی را گرامی می دارند.
وی تصریح کرد: حماسه اربعین یک حماسه زینبی و رمز جاودانه شدن نهضت حسینی است.
وی ادامه داد: استکبار با به راه انداختن جریاناتی مثل داعش سعی داشت چهره ای خشن و وحشتناک از اسلام به جهان معرفی کند.
خطیب جمعه آیسک با بیان اینکه پیاده روی ده ها میلیونی زائرین اربعین مورد توجه جهانیان قرار گرفته است، اظهار کرد: پیاده روی اربعین تمام نقشه های را خنثی کرد به نحوی که می بینیم افرادی با مسلک های مختلف تحت تاثیر قرار گرفتند، در این پیاده روی حضور دارند و حتی برخی از آنان شیعه می شوند.
به گفته ی وی این راهپیمایی عظیم ثمره خون هزار شهید مدافع وطن و حرم است.
حجت الاسلام رادمرد ادامه داد: می بینیم برای سفر به برخی کشورها که جنبه ی سیاحتی دارد ویزا حذف گردیده است اما برای حضور در این همایش بزرگ مردم باید ویزا تهیه کنند و مشکلات دیگری برای این سفر گریبانگیر زائرین است.
وی از مسئولین خواست با جدیت برنامه ریزی کنند تا شرایط سفر اربعین زائران حسینی را تسهیل کنند
وی در ادامه با بیان اینکه سیاست و مدیریت ما باید دینی باشد یعنی اینکه دین محور حرکت ما باشد افزود: دشمن اگر بر ما مسلط شود به هیچ تعهدی پایبند نخواهد بود.
خطیب جمعه آیسک با اشاره به دستاوردهای نظام اسلامی گفت: این پیشرفت ها ثمره ی خون هزاران شهید است که دشمنان با توسل به انواع ترفندها و توطئه ها و با تمام توان در پی سیاه نمایی و تخریب دستاوردها و پیشرفت های انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران است.
وی تصریح کرد: هر چند در این راه پیشرفت مشکلات و گرفتاری هایی داریم که ناشی از سو مدیریت هاست اما نباید دستاوردها را کوچک شمرد.
حجت الاسلام و رادمرد با اشاره به فرارسیدن ۱۳ آبان خواستار حضور پرشور مردم و علی الخصوص دانش آموزان برای بزرگداشت این روز شد

Views – 610

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*