تازه ها
خانه / اخبار / گزیده خطبه های نماز جمعه۷-۹-۹۳

گزیده خطبه های نماز جمعه۷-۹-۹۳

امروز نماز جمعه آیسک به امامت حجت الاسلام والمسلمین عرب برگزار شد. امام جمعه در خطبه اول در ادامه موضوع برکت و عوامل موثر برآن به بسم الله گفتن در همه امور، راضی بودن به رضای خدا و مدارا کردن با مردم اشاره و در هر مورد استنادات روایی آن را تبیین نمودند. در خطبه دوم نیز در خصوص موضع مقام معظم رهبری و طرفداری معظم له از عملکرد آنان بر موضع جمهوری اسلامی و عدم استکبار پذیری تاکید نمودند. در ضمن معظم له فرمدند اگر هم مذاکرات به نتیجه نرسد این آمریکاییها هستند که بیشترین ضرر را متحمل می شند چون برای ایران راه درمان اقتصاد مقاومتی است.

در ادامه با توجه به خوی استکباری آمریکا و اینکه آمریکا میگوید ایران باید اعتماد جهانی را بدست آورد معظم له به اینکه چند کشور محدود مثل آمریکا، انگلیس و فرانسه خود را جامعه جهانی معرفی میکنند در حالی که حدود ۱۵۰ کشور غیر متعهد در سال گذشته در اجلاس ایران رکت می کنند، نیز بیاناتی را ایراد نموده و تاکید کردند: ایران به جلب اعتماد آمریکا نیازی ندارد.

در خصوص اسراییل نیز امام خامنه ای با بیان اینکه اسراییل روز به روز نا امن تر خواهد شد، اسراییل را در ضعیف ترین وضعیت خود تبیین نمودند. در ادامه به سرکوب مردم آمریکا توسط پلیس همان کشور اشاراتی داشته و تبعیض نژادی را در کشوری مدعی رعایت حقوق بشر و در عصر پیشرفت تناقض در دولتمردان آمریکایی دانستند.

در پایان به روز هفتم آذر ، روز نیروی دریایی و حماسه آفرینی این دلورمردان اشاره نمودند.

IMG_8082 IMG_8078 IMG_8077 عرب IMG_8084 IMG_8083خطبه ها,

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*