تازه ها
خانه / اخبار / گزیده خطبه های ۱۱-۷-۹۳

گزیده خطبه های ۱۱-۷-۹۳

امام جمعه آیسک در نماز جمعه امروز ضمن گرامیداشت نهم ذیحجه و روز عرفه بر استفاده عموم نمازگزاران از عظمت و برکت و معنویت این روز بزرگ تاکید نمود و به نقل از روایات معصومین علیهم السلام گفت: شیطان در هیچ روزی کوچکتر، بدبخت تر، حقیرترو خشمگین تر از روز عرفه دیده نشده است. وی بر توجه به مضامین بلند  دعای امام حسین علیه السلام و دعای عرفه امام سجاد علیه السلام خصوصا برای نوجوانان و جوانان تاکید نمود و فرازهایی از آن را بیان نمود.

حجت الاسلام والمسلمین عرب در خطبه دوم ضمن توصیه به تقوا با اشاره به توهین نخست وزیر انگلیس به ملت ایران و حرکت مسئولان گفت: برخی هنوز نفهمیده اند ، گفتند چرا سخت می گیرید؟ مامیخواهیم با انگلیسی ها رفیق شویم. ما باید در خور آنها جواب دهیم. کمترین آن این است که دولت مردان سفارت انگلیس را دایر نکنند.  درادامه نمازگزاران با فریادهای کوبنده ” مرگ بر انگلیس” سخنان ایشان را تایید کردند.

در ادامه وی با اشاره به بدعت سیاسی افغانستان با دخالت جان  کری متذکر شد :این طرح هیچ پشتوانه قانونی ندارد و آتش زیر خاکستر است و بهانه ای برای ادامه حضور ناتو و آمریکا در افغانستان خواهد بود.

۲۰۱۴۱۰۰۳_۱۲۰۷۳۳ ۲۰۱۴۱۰۰۳_۱۲۰۷۴۳ ۲۰۱۴۱۰۰۳_۱۲۰۷۵۲ ۲۰۱۴۱۰۰۳_۱۲۰۸۰۲ ۲۰۱۴۱۰۰۳_۱۲۰۸۰۶ ۲۰۱۴۱۰۰۳_۱۲۰۶۴۹

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*