تازه ها
خانه / اخبار / گزیده خطبه های ۱۸بهمن ماه ۹۲

گزیده خطبه های ۱۸بهمن ماه ۹۲

جمعه ۱۸-۱۱-۱۳۹۲

حجت الاسلام و المسلمین عرب امام جمعه آیسک با اشاره به دیدار نخست وزیر ترکیه با مقام معظم رهبری گفتند:این دیدار  یک اتفاق مهم در معادلات بین المللی می باشد. نخست وزیر ترکیه خود را یک اسلامگرا معرفی کرده بود و بواسطه آن روی کار آمد خود را  ضد رژیم صهیونیستی دانست و برای خودش در جهان اسلام جایگاهی کسب کرد ولی تابع محض آمریکا شد در جریان سوریه به مخالفان و تروریست ها کمک زیادی کرد اما اعتماد وی به آمریکا هیچ سودی برایش نداشت و فهمید که اعتماد به آمریکا چیزی جز ضرر برایش ندارد چرا که تمام کشورهایی که خود را در اختیار و تابعیت کامل قرار دادند اگر روزی قابلیت خود را از دست دهند مثل دندان کرم خورده دور خواهند افتاد آنچه که دو سال قبل هم مقام معظم رهبری  گوشزد کرده بودند.

حجت الاسلام و المسلمین عرب با اشاره به درخواست عضویت رژیم صهیونیستی برای عضو شدن در اتحادیه آفریقا گفتند:این درخواست به چند دلیل و هدف صورت می گیرد: اول اینکه بیداری اسلامی در کشورهای منطقه این رژیم را بیشتر از قبل منزوی کرده است و دوم اینکه برای تسلط بیشتر بر منابع انرژی برای بقای خودش و هدف دیگرش حضور اطلاعاتی و نظامی در کشورهای آفریقایی بویژه کشورهای کودتا خیز است .

ایشان در مورد اظهارات گستاخانه شرمن معاون وزیرخارجه آمرکا هم گفتند: ایران  جدی ترین خطر و تهدید برای جهان است یا آمریکا ؟ که در هر گوشه ای از جهان دست به ظلم بر مردم بی گناه می زند ایران حامی ترورست است یا آمریکا که از رژیم منحوس صهیونیستی حمایت می کند.؟ آنها باید بدانند که با وجود مشکلات مردم پشتیبان انقلاب و نظام هستند مردمی که ۸سال در برابر دنیا با دست های خالی  ایستاده اند باز هم از نظام و کشورشان دفاع می کنند

ضمنا آقای دکتر ابراهیمی پزشک محترم درمانگاه به عنوان سخنران قبل از خطبه ها مطالبی را در خصوص روشهای پیشگیری و نحوه مقابله با گاز گرفتگی بیان کرد.

IMG_6703 IMG_6702 IMG_6701 IMG_6700 IMG_6699 IMG_6694 IMG_6697

درباره‌ی adine8

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*