تازه ها
خانه / اخبار / گزیده خطبه های ۲-۱۲-۹۲

گزیده خطبه های ۲-۱۲-۹۲

۱۳۹۲-۱۲-۲

مراسم با شکوه نماز جمعه امروز در مصلای نماز جمعه آیسک به امامت حجت الاسلام والمسلمین عرب برگزارشد. ایشان ضمن اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با مردم تبریز به ابلاغ سیاستهای اقتصاد مقاومتی توسط معظم له اشاره داشته و اظهار داشتند: تعابیر مختلفی از جمله” امنیت اقتصادی، استقلال اقتصادی، اقتصاد بدون نفت، سیاستهای اصل ۴۴ قانون اساسی و اصرار براجرای آن، استحکام ساخت درونی،تولید علم، جهاد اقتصادی، عدالت و پیشرفت و …. توسط مقام معظم رهبری در طول سالیان گذشته بکار برده شد اما دولتهای گذشته توجه آنچنانی نداشتند. ایشان افزودند: در طول سالیان گذشته یکی از مطالبات معظم له کاهش وابستگی اقتصاد به نفت بوده که به آن توجهی  شایسته نشده است. ضمنا به دیگر سرمایه های درونی هم نظیر ثروتهای انسانی، ثروتهای زیرزمینی و .. باید توجه نمود. تا وقتی که چشممان به دست دیگران باشد به جایی نخواهیم رسید.  ایشان در ادامه به تیم مذاکره کننده عنوان داشتند: از بصیرت، وحدت و استقامت ملت استفاده و انشا اله پاسداری کنید.

در ادامه دغدغه های فرهنگی، ساختار شکنی بعضی از دانشگاهیان برای عدم نیاز به انرژی هسته ای، و به رسمیت شناختن اسراییل را مطرح کردند.

همچنین از اینکه در بعضی روزنامه های کشور با بعضی موضوعات و دستورات صریح قرآن مخالفت می شود و بعضی می خواهند قداست زدایی و قبح زدایی کنند به شدت اظهار نگرانی نمودند.

IMG_0024 IMG_0030 IMG_0036 IMG_0032 IMG_0031 IMG_0027

 

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*