تازه ها
خانه / اخبار / گزیده خطبه های ۲۳-۳-۹۳

گزیده خطبه های ۲۳-۳-۹۳

۱۳۹۳-۳-۲۳

امام جمعه محترم آیسک امروز  با سفارش مومنین به رعایت تقوا و ضمن تبریک به مناسبت نیمه شعبان به معیارهای منتظران واقعی امام زمان عج از جمله استقامت در دین، حفظ و پیوند قلبی دائمی با امام زمان عج ، ارتباط با فقهاء و مراجع و اطاعت از ولی امر، دعا برای فرج و اجتناب از محارم اشاره و بر دوستی با صالحان برای زمینه سازی ظهور تاکید کردند.

خطیب محترم جمعه آیسک در ادامه با توجه به دیدار رییس و مدیران جهاد دانشگاهی با مقام معظم رهبری؛  پرهیزگاری، نیت الهی و توکل به خدا را از الزامات مدیریت جهادی دانست و افزود این سه اصل سبب گشایش راههای علمی می شود. ایشان ضمن تشکر از پیام تبریک رییس جمهور محترم خطاب به بشار اسد تاکید کردند پیروزی بشار اسد در حقیقت پیروزی انقلاب اسلامی بود.

در ادامه خطیب محترم جمعه آیسک با اشاره به ادامه روند مذاکرات نمایندگان کشورمان با کشورهای ۱+۵ بر رعایت حقوق مسلم هسته ای تاکید نمودند و با توجه به گسترش حمله گروهک تروریستی داعش به عراق افزودند: انشا اله عراق مزبله ای برای آنها خواهد شد و آتش آنان دامان کشورهای حمایت کننده را نیز خواهد گرفت. در پایان بیانات ایشان حضور نمایندگان جمهوریاسلامی را در مراسم تحلیف رییس جمهور مصر حرکتی ناپسند دانستند با توجه به اینکه در مصر عملا با کودتا این نظامی بر سر کار آمده است.

 

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*