تازه ها
خانه / اخبار / گزیده خطبه های ۹-۱۲-۹۲
گزیده خطبه های نماز جمعه امروز 9-12-1392 به امامت حجت الاسلام حاج آقای عرب

گزیده خطبه های ۹-۱۲-۹۲

۱۳۹۲-۱۲-۹

امروز نماز جمعه به امامت حجت الاسلام و المسلمین آقای عرب در محل مصلای نماز جمعه برگزار گردید.

گزیده خطبه اول:

امام جمعه محترم مبارزه با نفس را یکی از ابعاد رسیدن به تقوا دانستند و در ادامه مشترکات بین جهاد اکبر و جهاد اصغر را همچون: استقلال ورهایی از وابستگی ، مقابله با زیاده خواهی دشمن، احساس خطر نسبت به دشمن، سختی هر دو و  تمرین و آموزش برای هردو برشمرده و تبیین نمودند. ایشان افزودند: طرح شجره طیبه صالحین برای تمرین در جهاد اکبر مناسب است سعی کنید همه در شجره طیبه صالحین حضور داشته باشید.

گزیده خطبه دوم:

امام جمعه محترم در خطبه دوم با اشاره به ابلاغ سیستهای اقتصاد مقاومتی توسط رهبر معظم انقلاب گفتند: اگر این سیاستهای جامع و فراگیر در جامعه محقق شود در میان مدت رونق اقتصادی نیز محقق خواهدشد. لازمه رسیدن به این اهداف کارکرد مناسب قوای سه گانه است.

همچنین در خصوص نقش نظام سلطه در عرصه بین المللی به دو موضوع؛ تامین منافع غرب و تامین امنیت اسراییل به عنوان اسلوب کار نظام سلطه اشاره نمودند.

ایشان افزودند: از دیگر سیاستهای دشمنان اسلام ستیزی و شیعه ستیزی و دفاع از تمامیت ارضی اسراییل و تعبیر خواب از نیل تا فرات برای آنان است.

شایان ذکر است نیروهای گردان الی بیت المقدس بخش آیسک در انتهای رزمایش ۴۸ ساعته فاطمیون در نماز جمعه این هفته بصورت سازمان یافته شرکت نمودند.

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*