تازه ها
خانه / اخبار / رژه بسیجیان آیسک در آخرین روز هفته دفاع مقدس(۹۵)
رژه بسیجیان آیسک در آخرین روز هفته دفاع مقدس(۹۵)

رژه بسیجیان آیسک در آخرین روز هفته دفاع مقدس(۹۵)

رژه باشکوه بسیجیان در آیسک

در آخرین روز از هفته بزرگداشت حماسه ۸سال دفاع مقدس ملت ایران مراسم باشکوه رژه حماسی پایگاه های بسیج، ورژه پیاده بسیجیان دلاور شهر آیسک در قالب گردان های الی بیت المقدس،امام حسین(ع)،الزهرا و عاشورا و ورزشکاران ودانش آموزان بخش آیسک عصر امروز در چهارراه مخابرات مقابل بانک تجارت این شهر برگزار شد.
در این مراسم که امام جمعه ،بخشدار مسئولان آیسک و معاون فرماندار سرایان حضور داشتند
نیروهای شرکت کننده از مقابل کلام الله مجید وتمثال امام و رهبری رژه رفتند.
رژه حماسی بسیجیان آیسک، بغداده و بسیج دانش آموزی صالحین ثامن مورد توجه حاضران قرار گرفت.

سخنران پایان مراسم رژه

حجت الاسلام بنی اسدی مسول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه سرایان در پازان رژه بسیجزان آیسک در اجتماع مروم این شهر با تقدیر وتشکر از حضور بسیجیان آیسک در برنامه های هفته دفاع روژه امروز روژه ۳۱شهریور در مرکز شهرستان گفت: پاداش نیکوکاران دردنیا متفاوت است ،برخی افرادزندگی مملو از آسایش دارند و برخی هم طبق وعده الهی پاداش نیکوکاری و مجاهدت خودرا در آخرت و عالم قیامت دریافت می کنند.
وی با اشاره به اینکه حدود۱۵۰۰آیه قرآن در بحث دشمن شناسی است که۳۰۰آیه آن درباره نفاق می باشد افزود: اهمیت ولایت و قبول آن مهمترین نیاز جامعه است ودر مقطع حساس وتاریخی فعلی ورود نیروهای سپاهی و بسیجی به منزله ورود در مسائلی است که پایداری را به همراه دارد.
وی از فعالیت دوو جبهه کفر و نفاق و جبهه مقاومت و ایستادگی در سنگر انقلاب خبردادوبا اشاره به برخی اختلاف جریانهای سیاسی تاکید کرد:بسیج هرجایی حاضر به هزینه کردن نیست .وی با اشاره به ۶دستورالعمل رهبری برای نیروهای دلسوز گفت: باید نسبت به اسلام تعبد داشته و
فرمانبرداری مطلق از ولایت و
ایستادگی وغضب نسبت به دشمن سرلوحه کارشان باشد

 

 

photo_2016-09-28_13-18-45

Views – 2555

درباره‌ی جواد حاتمی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*