تازه ها
خانه / اخبار / امام جمعه آیسک : مسیر موفقیت ما مسیر ولایت فقیه و توجه به هشدارهای رهبری است
امام جمعه آیسک : مسیر موفقیت ما مسیر ولایت فقیه و توجه به هشدارهای رهبری است

امام جمعه آیسک : مسیر موفقیت ما مسیر ولایت فقیه و توجه به هشدارهای رهبری است

امام جمعه آیسک :
مسیر موفقیت ما مسیر ولایت فقیه و توجه به هشدارهای رهبری است

حاتمی / امام جمعه بخش آیسک در خطبه اول نماز جمعه ۱۲ دی ۹۹ پس از سفارش به رعایت تقوای الهی گفت: هدایت الهی شامل اهل تقوا می‌شود و از بهترین ثمرات تقوا قدرت تشخیص حق از باطل است. 
حجت‌الاسلام والمسلمین  «علی رادمرد» در ادامه به تشریح دعای ۲۵ صحیفه سجادیه پرداخت وبا استناد به روایتی از امام سجاد علیه السلام سه محور اساسی برای تربیت فرزندان را  «توجه به جسم اخلاق و دین» دانست. وی از مهم‌ترین محورها برای تقویت و پاسداری از فرزندان را در سلامت جسم و بدن تغذیه سالم و حلال و عمل صالح برشمرد. خطیب نماز جمعه آیسک در خطبه دوم با تسلیت ایام فاطمیه، به مقطع حساس زندگی حضرت زهرا س اشاره کرد و «حمایت از ولایت تا لحظه ی شهادت» رااز برجستگی‌های بانوی بزرگ اسلام برشمرد و افزود: نارضایتی حضرت فاطمه س از مسیر حرکت مسلمانان و جریان سقیفه نشان‌دهنده آن است که مردم از ولایت دور شده اند ولذا اصلی ترین نیاز بشر هدایت است و هدایت با وجود یک راهنما و هادی به نتیجه می رسد. 
وی با گرامیداشت اولین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی گفت: اصلی ترین دلیل جهانی شدن سردار سلیمانی مردمی بودن وی بود، سردار حاج قاسم سلیمانی با ذوب شدن در ولایت هرگز منافع حزبی وشخصی را بر مصالح جامعه ترجیح نداد ودر گفتار وعمل سرباز واقعی ولایت بود. 
وی افزود:انقلابی گری حاج قاسم از نقاط برجسته وپررنگ وزیبای زندگی او بود ولی برخی به دلایل واغراضی تلاش دارند روحیه انقلابی او را کمرنگ می کنند.
وی با بیان اینکه مسیر موفقیت ما مسیر ولایت فقیه است افزود:هرجا به توصیه ها وهشدار های رهبری توجه وعمل کرده ایم موفق شده ایم واز گردنه ها عبور کرده ایم.
وی مکتب شهید سلیمانی را الگو و راهکار تحقق اهداف والای این شهید عزیز دانست وبر هوشیاری وتلاش مردم برای تحقق دولت جوان انقلابی تاکید کرد.
حجت الاسلام رادمرد با تاکید بر همت مردم در راه تحقق دولت جوان انقلابی گفت :شناخت درست از عرصه ها و عمل به فرمایشات ولی زمان ضرورت امروز جامعه است و پیشرفت و موفقیت ما در گروه این است که به دنبال ولی فقیه باشیم. 
وی با گرامیداشت ۹ دی سالروز حرکت انقلابی مردم در سال ۸۸ در حمایت از ولایت، سالروز قیام ۱۹ دی ماه ۱۳۵۶ مردم قم و حرکت شکوهمند مردم در تشییع میلیونی سردار دلها، یاد و خاطره ی دانشمند شهید محسن فخری زاده را گرامی داشت. 
امام جمعه آیسک در پایان با اشاره به اینکه بازدیدهای میدانی وبررسی های ما موید مشکلات فراروی بخش های تولید، صنعت ودامداری منطقه است تصریح کرد : متاسفانه در حوزه کارشناسی مشکل داریم، لذا به مسئولان توصیه می‌کنم بدنه کارشناسی خود را قوی تر کنند و به لحاظ علمی و تجربی بیشتر به طرح ها وفعالیت ها توجه کنند تا شاهد توسعه منطقه بوده وحرکت‌های ثمربخشی را شاهد باشیم.

پایگاه خبری آیسک

Views – 690

درباره‌ی عبداله افخمی راد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*