تازه ها
خانه / اخبار / خدمت‌رسانی ۲گروه جهادی آیسک  این بار در روستای مصعبی
خدمت‌رسانی ۲گروه جهادی آیسک  این بار در روستای مصعبی

خدمت‌رسانی ۲گروه جهادی آیسک  این بار در روستای مصعبی

گروه های جهادی برادران شهید علی نوری و خواهران یاس نبی آیسک این بار در روستای مصعبی این بخش مشغول به خدمت رسانی شدند. ۲۲نفر از جهادگران گروه جهادی شهید نوری آیسک با همکاری بسیج سازندگی ناحیه سرایان در ششمین اردوی هفت روزه ی خود  اقدام به رنگ آمیزی بارگاه امام زاده مصیب(ع) این روستا و کمک به ساخت شبستان حرم این امام زاده کردند. همچنین  این گروه نمونه استانی در طرح هایی چون شعار نویسی، ویزیت رایگان روستاییان, دعوت از مشاورین، کمک به اشتغالزایی خانگی مشارکت می کنند.

از دیگر اقدامات این گروه همکاری در طرح ویزیت رایگان روستاییان با همکاری شبکه بهداشت درمان سرایان بود  که در این  طرح به  ۷۰تن از روستاییان ارایه خدمات بهداشتی و درمانی شد.

۱۲ نفر از خواهران بسیجی گروه جهادی یاس نبی(ص) حوزه نائبه الزهرا آیسک نیز در روستای مصعبی اقدام به برگزاری کلاس های فرهنگی، هنری ورزشی ، کلاس های آموزش خانواده با دعوت از مشاورین و دیدار با خانواده های شهدا می کنند  کلاس های دوخت چادر و مقنعه، خیاطی، احکام از جمله کلاس هایی است که توسط این گروه برگزار می شود.

سعید کارگر مسول گروه جهادی شهید نوری آیسک در گفتگو با خبرنگار ما می گوید:  محرومیت منطقه به خصوص در مناطق عشایری و روستاهای کوهپایه ای ظرفیت بالایی برای فعالیت های جهادی ایجاد کرده است که نیازمند چندین گروه جهادی برای برطرف کردن حداقل محرومیت ها هستیم. وی می افزاید: گروه جهادی که چند سال از فعالیتش بیشتر نمی گذرد ولی از ابتدا جزو برترین های شهرستان و استان شناخته می  شد.

گفتنی است گروه جهادی شهید علی نوری چندین سال است که  در مناطق محروم روستایی بخش  آیسک  و شهرستان سرایان خدمات جهادی ارائه می کنند.

 

 

IMG_3789 (Copy) IMG_3788 (Copy) IMG_3786 (Copy) IMG_3778 (Copy) IMG_3777 (Copy) IMG_3776 (Copy) IMG_3775 (Copy) IMG_3774 (Copy) IMG_3772 (Copy) IMG_3771 (Copy) IMG_3770 (Copy)

درباره‌ی جواد حاتمی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*