تازه ها
خانه / اخبار / خطبه های نماز جمعه۲۰تیر ماه ۹۳

خطبه های نماز جمعه۲۰تیر ماه ۹۳

۱۳۹۳-۴-۲۰

حجت الاسلام والمسلمین عرب خطیب محترم  جمعه آیسک در جمع مردم این شهر ماه مبارک رمضان را ماه فرصت های ارزشمند دانست که باید برنامه ریزی از هر لحظه آن استفاده برد. وی با اشاره به فرارسیدن سالروز میلاد امام حسن ع گفت: زندگی و گفتار امام مجتبی  ع چند درس مهم به ما می دهد اول اینکه انسان در تمام زندگیش خدا و رضایت وی را مد نظر قرار دهد و هر کاری برای او انجام دهد نه خشنودی مردم  پس کسی که عملش فقط برای رضای خدا باشد خدا وی را کافیست  دوم اینکه در هر کاری تفکر کرده و در خیر و شر آن بیاندیشیم و درس بعد که سیره امام مجتبی ع به ما می دهد درس صبر و تحمل است .

وی با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با مسوولین نظام گفت: شاید مهمترین نکته ای که رهبر معظم انقلاب بر آن تاکید کردند این بود که دشمن می خواهد ما را دچار خطای محاسباتی کند. و آن این است که ما را در شناخت واقعیت ها دچار مشکل کنند تا نتوانیم به خوبی پتانسیل و قدرت داخلی را بشناسیم.

وی افزود دشمن در مقابل ما دو کار بیشتر نمی تواند انجام دهد یا  تحریم و یا تهدید نظامی  وی راه مقابله با تحریم را اقتصاد مقاومتی و نگاه به به ظرفیت های درونی دانست.

از طرفی دشمن جرات اقدام نظامی علیه ما را هم ندارد چرا که آنان از قدرت نظامی ما آگاهند. ما در هشت سال دفاع مقدس با دست خالی در مقابل جهان ایستادیم و اکنون هم با نیروی ایمان در مقابل مستکبران خواهیم ایستاد.

از طرفی نفوذ  انقلاب اسلامی در دل همه مسلمانان و آزادی خواهان جهان راه را برای اقدام نظامی علیه ایران اسلامی بسته است.

وی با اشاره به حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به مردم بی گناه فلسطین گفت:در شرایطی که همه مجامع بین المللی سکوت کرده اند و آمریکای جنایتکار نیز از این حملات پشتیبانی میکند آنها کودکان و زنان را به خاک و خون میکشند که انشااله شکست نتیجه کار آنهاست.

حجت الاسلام و المسلمین عرب همچنین از توجه شهرداری به مساله آسفالت معابر و به خصوص آسفالت بلوار امام رضا ع تشکر و قدردانی کرد و ضمن تشکر از فرماندار شهرستان گفت :چون خود ایشان در کسوت شهردار قبلا خدمت رسانی کرده اند حتما از مسایل شهرداری ها و مشکلاتی که شهرداری کوچک مثل آیسک به آن گرفتارند آگاه و نسبت به آن اهتمام خواهند ورزید.

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*