تازه ها
خانه / اخبار / دیدار با آزاده سرافراز آیسک
دیدار با آزاده سرافراز آیسک

دیدار با آزاده سرافراز آیسک

در آستانه سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی جمعی از مسولان شهرستان و شهر آیسک با «حاج حسین روحی» آزاده سرافراز این شهر دیدار وضمن تبریک این روز خجسته از استقامت و بردباری وی قدردانی کردند.
در این بازدید حجت الاسلام و المسلمین «عرب» در سخنانی اظهار داشت: اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، مرهون ایستادگی و از خودگذشتگی امام(ره)، شهدا، جانبازان و آزادگان سرافراز است و ما باید ادامه دهنده ی این مسیر باشیم و یکی از وظایف ما هم همین است که قدردان زحمات این عزیران باشیم. کسانی که از وجهه، جان و مال خود برای نظام مایه گذاشتند. وی ادامه داد: این افراد بدون هیچگونه چشمداشتی از همه چیز خود گذشتند اما امروز برخی به وجود سهمیه ها معترضند این در حالی است که حتی در کشورهای خارجی می بینیم از مدافعین کشور خود و جانباختگان در این راه تکریم می کنند. وی از آزادگان خواست تا رنج های خود را برای مردم بگویند تا همه بدانند بهترین لحظات عمر خود را در جنگ و زندان های مخوف عراق طی کرده اند.
گفتنی است «حاج حسین روحی» در سن ۱۴ سالگی اواخر سال ۱۳۶۲ در عملیات خیبر به اسارت گرفته شد. این آزاده سرافراز دوران اسارت خود را در اردوگاه های «موصل» و «الرمادی» گذراند.

111 22 index

درباره‌ی adine8

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*