تازه ها
خانه / اخبار / راهپیمایی استکبارستیزی مردم ولایتمدار شهر آیسک در ایام الله ۱۳ آبان
راهپیمایی استکبارستیزی مردم ولایتمدار شهر آیسک در ایام الله ۱۳ آبان

راهپیمایی استکبارستیزی مردم ولایتمدار شهر آیسک در ایام الله ۱۳ آبان

حاتمی / همزمان با سیزدهم آبان روز مبارزه با استکبار جهانی مردم ولایتمدار شهر آیسک همگام با دیگر هموطنان مان در سراسر میهن اسلامی با شرکت در راهپیمایی استکبارستیزی فریاد «مرگ بر آمریکا» سر دادند.
در این مراسم که با حضور امام جمعه و مسئولان اجرایی و اقشار مختلف مردم و با شرکت منسجم دانش آموزان آموزشگاه های این شهر از ابتدای خیابان آزادی در بلوار امام رضا آغاز شد، شرکت کنندگان با شعارهای کوبنده «مرگ بر آمریکا» و «هیهات من الذله» ضمن اعلام انزجار از شیطنت‌های شیطان بزرگ وایادی مزدورش بر اطاعت از رهبری وحفظ مقاومت و روحیه مبارزه تاکید کردند. راهپیمایان در ادامه با تجمع در حسینیه شهدای آیسک با تایید قطعنامه سراسری راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان به سخنان حجت‌الاسلام والمسلمین «علی رادمرد» امام جمعه آیسک گوش فرا دادند. وی در سخنانی با اشاره به لز م باور کردن دشمن
برای برنامه ریزی ومقابله گفت : اگرما دشمن را باور نکنیم برای مبارزه آماده نشده وهزینه نمی کنیم. وی افزود :نسل اول و دوم انقلاب دشمن را باور کرده و هزینه کردند وخانواده هایی در این کشور تا ۷شهیددا در راه انقلاب فدا کردند. امام جمعه آیسک اظهار داشت :آنها دیروز میدان مبارزه را درک کردند وظیفه خود را شناختند،دریافتند وباور کردند که آمر یکا دشمن است و از آنجا که قرآن فرموده کفار وشیطان دشمن شماست باید برای مبارزه آماده باشیم.
حجت‌الاسلام والمسلمین رادمرد گفت:
اگر باور نداشته باشیم تن به مبارزه نمی‌دهیم، متاسفانه هنوزعده ای در کشور ماباور ندارند که آمریکا دشمن درجه یک است. وی باتاکید بر لزوم
شناخت دشمن، اقدامات لازم برای ضربه زدن به دشمن را خواستارشد.
در این مراسم دانش آموز برگزیده مسابقه نامه ای به کودک فسطینی به قرائت نامه خود پرداخت ودانش آموزان دبیرستان شهید خزاعی شهر آیسک نیز سرود همگانی اجرا کردند.

Views – 1143

درباره‌ی عبداله افخمی راد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*