تازه ها
خانه / اخبار / شب شعر انقلاب در آیسک
شب شعر انقلاب در آیسک

شب شعر انقلاب در آیسک

شب شعر انقلاب در آیسک

مرتضی عرب نجات : به مناسبت گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، محفل ادبی شعرخوانی با عنوان’ شب شعر انقلاب’ با حضور شاعران آیسک و علاقه مندان پرشور  برگزار شد. در این محفل ادبی شاعران آیسکی  آخرین سروده های خود با موضوع انقلاب و نظام اسلامی و دستاوردهای این نظام  همچنین موضوعات اجتماعی و طنز را قرائت کردند. حجت الاسلام و المسلمین عرب امام جمعه آیسک در این مراسم گفت: سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فضایی را فراهم می آورد تا بیشتر درباره ماهیت انقلاب و چیستی آن صحبت شود. وی با تاکید بر اینکه وظیفه ی ما حفظ انقلاب است گفت: لوازم پاسداری از انقلاب اسلامی در کلام رهبری مشخص است و آن شناخت عمیق مبانی نظری انقلاب اسلامی، شناخت تاریخ انقلاب اسلامی و تربیت خود به عنوان صالح است. وی افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی مرگ تدریجی نظام سلطه رقم خورد. چرا که با ظهور انقلاب اسلامی شاخصه های ابر قدرتی از آنان گرفته شد. آنها می خواستند فیصله دهنده ی مسایل جهانی باشند و حوادث را به نفع خود مدیریت کنند و رقیبان را مهار کنند اما در این اهداف ناکام مانده اند و شروع به توطئه کردند جنگ راه انداختند و اقدام به ترور شخصیت ها انقلابی کردند.

وی با اشاره به اینکه امروز دشمن به دنبال تغییر افکار و عقاید است،  افزود: جوانان مراقب سبک زندگی خود باشند تا دچار مصرف گرایی نشوند و به دنبال رفاه طلبی نروند. خطیب جمعه آیسک با اشاره به انتخابات پیش رو حضور حداکثری مردم در انتخابات و انتخاب فرد اصلح را خواستار شد.

لازم به ذکر است این مراسم توسط شبکه استانی سیمای خاوران تصویر برداری و ضبط شد. و قرار است از این شبکه نمایش داده شود.

ضمنا شاعران جلسه: حاج آقای عابدینی، آقایان یزدان پناه، دوستی، عباس و محمد جهانی، حسن صنعتی، حسین خدمتی، حاج علی دوستی، عارفی، و آقای برقی بخشدار محترم بودند که به قرائت سروده های خود پرداختند. همچنین نونهالان پیش دبستانی شکوفه ها هم به اجرای سرود پرداختند.

 

جهانیمحمدیخدمتی

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*