تازه ها
خانه / صوت / صوت خطبه های ۱۵-۱

صوت خطبه های ۱۵-۱

نماز جمعه ۱۵-۱-۹۳

گزیده خطبه اول:  توجه به تقوا- روشهای دفاع حضرت زهرا(س) از حق و حقوق خود: ۱-خانه نشینی و تحصن در منزل ۲-مراجعه به درب خانه مهاجرین و انصار و تبیین حق ولایت – خواندن خطبه فدکبه در مسجد به بهانه غصب فدک و دفاع از ولایت ۴- گریه های سیاسی و مشابه آن در زندگی امام سجاد(س) ۵-وصیت سیاسی (انجام غسل و کفن و دفن در شب ) مخفی بودن قبر حضرت زهرا(س) مهم ترین دلیل حقانیت آن حضرت است.

توجه به کوتاه نیامدن در مقابل استکبار در حقوق هسته ای با توجه به تقدیم شهدای عزیز و زحمات زیاد به مصداق دفاع حضرت زهرا و علی علیهماالسلام و تبیین این شبهه که در زمان حضرت امیرالمومنین آن حضرت از حق خودشان گذشتند. (آن زمان اصل اسلام در خطر بود و علی (ع) یار و یاوری نداشتند اما امروز شرایط آن نیست در حالیکه در موضوع تعرض افراد برای پیداکردن قبر حضرت زهرا(س) امیرالمومنین با شمشیر در مقابل آنان ایستادند.

گزیده خطبه دوم:

تشکر از مردم برای عزاداری با حضور در دسته های سینه زنی در خیابانها برای اولین سال.  –  گلایه از صدا وسیمای استان برای عدم پخش مراسمات با کیفیت آیسک و نماز جمعه. / محکوم نمودن اقدام ناشایست کمیته روابط خارجی اروپا در تهیه پیش نویس قطعنامه و نقض حاکمیت جمهوری اسلامی در موضوعات مختلف انتخابات ؛ حقوق بشر و .. در حالیکه خودشان سرتاپا نقض حقوق بشرند. و در مورد کشتار بیرحمانه سوریه , بحرین و آفریقای مرکزی و .. هیچ واکنشی نشان نمی دهند.

دولتمردان ، مجلس در مقابل این زیاده خواهی های غرب بایستند.

توجه به سالروز قطع ارتباط سیاسی ایران و آمریکا و اینکه از توافق ژنو هیچ چیزی به ایران داده نشده است. و عملا هیچ تحریمی برداشته نشده است.

گرامیداشت سالروز ملی فناوری هسته ای /  شهادت متفکر بسیجی شهید آوینی و توصیه به استفاده از اثار شهید در مباحث فرهنگی/

توصیه به مسئولان در خصوص رابطه با آمریکا به استناد فرمایشات حضرت امام خمینی(ره) و امام خامنه ای بر اینکه تا زمانی که آمریکا خوی استکباری خویش را داشته باشد نمی توانیم با او مذاکره داشته باشیم و  ما در مقابل آمریکاییها هرگز کوتاه نخواهیم آمد.

حضرت علی و حضرت زهرا علیهما السلام نیز در تحریم بودند اما کوتاه نیامدند.

 

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*