تازه ها
خانه / اخبار / فرماندار سرایان در جمع مردم آیسک: جامعه ای که مانوس با فرهنگ شهادت و ایثار باشد توفق و عقب گرد ندارد
فرماندار سرایان در جمع مردم آیسک: جامعه ای که مانوس با فرهنگ شهادت و ایثار باشد توفق و عقب گرد ندارد

فرماندار سرایان در جمع مردم آیسک: جامعه ای که مانوس با فرهنگ شهادت و ایثار باشد توفق و عقب گرد ندارد

.فرماندار سرایان در جمع مردم آیسک: جامعه ای که مانوس با فرهنگ شهادت و ایثار باشد توفق و عقب گرد ندارد

عرب نجات:مراسم مهمانی لاله ها ،  عطرافشانی وگلباران مزار مطهر  شهدای آیسک  و شهدای گمنان مدفون در این شهر  به پاس رشادت های آنان  در دوران جنگ تحمیلی وبه مناسبت ایام الله دهه فجر با حضور پرشور مردم همیشه در صحنه آیسک ، مسولین شهرستان سرایان و بخش آیسک برگزار گردید.

کریمی فرماندار سرایان در این مراسم گفت: جامعه ای که مانوس با فرهنگ شهادت و ایثار باشد توفق و عقب گرد ندارد.وی شهادت را یکی از پرمفهوم ترین مفاهیم الهی دانست و افزود: نظام مقدس جهوری اسلامی مفتخر است به داشتن ارزش های والایی مثل فرهنگ ایثار و شهادت و فرهنگ مهدویت و انتظار.

وی با اشاره به اینکه فرهنگ ایثار کلاسی است که برگزیدگان آن شهدا هستند گفت: شهدا از دنیا و تعلقات آن دست کشیدند و ملکوتی شدند.

کریمی افزود: شهدا از گران ترین و بزرگترین ثروت یعنی جانشان گذشتند و همین راز ماندگاری آن ها است.وی تاکید کرد: وظیفه ما هم پیمودن راه شهداست ما باید مرور کنیم که “فهمیده ها ” چه هدفی داشته اند و نشود که خدای نکرده از خون شهدا استفاده جناحی بکنیم.

وی با اشاره به مذاکرات هسته ای و برجام گفت: دشمن با تهدید و ارعاب و طولانی کردن مذاکرات سعی در دو قطبی کردن جامعه و شکست ملت ما داشت که خوشبختانه با ایستادگی و مقاومت مردم ایران و حمایت ها و راهنمایی های رهبر انقلاب موفق به این کار نشد.

در پایان جلسه  تعدادی از بسیجیان با نثار گل به مقبره های پاک شهدا یاد آنان را گرامی داشتند.

 ۲۰۱۶۰۲۰۴_۱۶۲۶۲۹_800x450 ۲۰۱۶۰۲۰۴_۱۶۲۸۳۲_800x450 ۲۰۱۶۰۲۰۴_۱۶۳۶۰۱_800x450 ۲۰۱۶۰۲۰۴_۱۶۰۷۳۵_800x450 ۲۰۱۶۰۲۰۴_۱۶۲۱۱۷_800x450 ۲۰۱۶۰۲۰۴_۱۶۲۵۴۴_800x450

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*