تازه ها
خانه / اخبار / مردم از گناه فتنه گران نخواهند گذشت.

مردم از گناه فتنه گران نخواهند گذشت.

۱۳۹۳-۳-۳۰

حجت الاسلام و المسلمین عرب امام جمعه آیسک در خطبه های امروز ضمن تبیین حقوق برادران ایمانب بر یکدیگر بر استفاده هر چه بیشتر از ایام باقیمانده ماه شعبان تاکید نمودند.

ایشان در ادامه ضمن تبریک ایام هفته قوه قضائیه بر اقامه قسط و عدل در جامعه تاکید نموده و گفتند: بزرگترین فساد در جامعه رواج فقر است و افزایش شکاف بین فقراء واغنیاء بالاترین فساد است که قوه قضائیه باید با توجه به منویات مقام معظم رهبری در فسادهای مالی ولو کوچک فعالانه عمل کند.

در ادامه ایشان از حرکت ارزشمند رییس جمهور برای دعوت از رقبا در سالروز ۲۴ خرداد تشکر کردند و افزودند: اگر در سال ۸۸ هم رقبا به هم تبریک می گفتند و از قانون تمکین می کردند فتنه روی نمی داد. وی افزود: اگر بصیرت مردم، حمایت آنها و تدابیر رهبری عزیزو دست عنایت الهی نبود نظام در آستانه نابودی قرار می گرفت. گناه بزرگ فتنه گران نفی حضور مردم و رای آنها، تکذیب نظام ، تمکین نکردن به قانون در عین ادعای قانونگرایی، امیدوار کردن دشمن به رخنه در نظام، و مشکلات تحریم بود که آنها باید بدانند مردم از این گناه آنان نخواهند گذشت.

نامبرده از ائتلاف و وحدت مردم عراق در دفاع در مقابل داعش درپاسخ به فتوای آیت الله سیستانی و علمای اهل سنت گفت و این انسجام را امیدوار کننده ارزیابی نمود. و افزود خواسته آمریکا و انگلیس ورود ایران به این موضوع است و سایتی هم که از مردم در این موضوع ثبت نام می کرده است متعلق به منافقین بوده است.

 

درباره‌ی admin

یک نظر

  1. ممنون خوب بود

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*