تازه ها
خانه / مراکز فرهنگی / مرکز سیدالشهداء / وصایای شهدای آیسک / وصیت نامه شهید گرانقدر علی اکبر اسماعیلی(دانش آموز)
وصیت نامه شهید گرانقدر علی اکبر اسماعیلی(دانش آموز)

وصیت نامه شهید گرانقدر علی اکبر اسماعیلی(دانش آموز)

         وصیت نامه شهید گرانقدر علی اکبر اسماعیلی (دانش آموز)

 

دانش آموز شهید علی اکبر اسماعیلی

   بسم رب الشهداء والصدیقین

 ربّنا افرغ علینا صبرا و ثبّت اقدامنا و انصرنا علی القوم الکافرین

بنام الله پاسدار حرمت خون شهیدان، و به نام خداوندی که به من دانایی داد و من را راهنمایی کرد تا راه حق را از باطل تشخیص دهم.

و به نام خداوندی که من را موفّق ساخت تا بر نفس عمّاره و هوا و هوس‌های خویش غلبه کنم و در راه امام حسین (علیه السلام) گام بر دارم‌، و آزادوار به شهادت برسم. و با سلام و درود بر یگانه منجی عالم بشریّت مهدی موعود «عج» و نائب بر حقّش امام خمینی «ره».

من بسیار خوشحال و خوشبختم که توانستم بر نفس خود غلبه کنم و همراه این کاروان‌ها راهی جبهه‌های حق علیه باطل شوم و گول و فریب جاه و مال دنیا را نخورده و بهشت را به بهای دنیا نفروشم.

14 - Copy (2)

ما از خداییم و به سوی خدا باز می‌گردیم هیچ یک از اولیاء و اوصیاء و انبیاء و یا فردی دیگر تاکنون نیامده است که خدا او را نبرد، ما امانتی هستیم در دست خدا تا در این دنیا کار صالح انجام دهیم و خود را سعادتمند کنیم و در آخرت پاسخگوی آن باشیم پس چه بهتر است که انسان در راه خداوند شهید شود و به این فیض عظمی نائل شود.

ای مردم ، من به عنوان یک بنده‌ی عاصی و گنه‌کار خدمت شما اهالی عرض می‌نمایم که چند روزی که در این دنیا هستید گول و فریبِ جاه و مقام دنیا را نخورید، و زرق و برق دنیا و مادیّات شما را فریب ندهند، برای آخرت و دنیای ابدی خویش فکری بر دارید تا در آن سرای ابدی به بهشت رضوان راه یابید.

scan0030

ای کسانیکه تاکنون موفّق نشده‌اید به جبهه‌ها بیایید و قدرت و توانایی جنگیدن را دارید و می‌توانید بجنگید، امّا مال و ثروت و جاه و زرق و برق دنیا و فرزندان و خانواده جلوگیر شما می‌شوند و فریب آنها را می‌خورید،

بدانید که اگر در زمان امام حسین (علیه السلام) می‌بودید، و الله سوگند یاد می‌کنم که به یاری فرزند زهرا «علیها سلام» نمی‌رفتید و مانند کوفیان او را تنها می‌گذاشتید، هم‌اکنون فریاد هل من ناصر ینصرنی امام عزیزمان بلند است و هر کس پی یاری ما را دارد بسم الله

این مدّت کوتاهی خواهد بود که خداوند لطف و مرحمت فرموده و درب بهشت را به روی ما عاصیان باز کرده، پس بیایید و هر چه زودتر خود را از این فوز عظمی محروم نکنید .

15

پیام من به شما ملّت عزیز و تمامی همشهریان محترم و خانواده‌ی گرامیم این است که اگر من به این درجه‌ی رفیع شهادت نائل آمدم که انشاء‌الله شهید خواهم شد، با شما ملّت غیور پیامی دارم:

۱- هرگز دست از یاری امام عزیزمان بر ندارید و حتّی اگر یکایک شما شهید شوید تا آخرین قطره‌ی خون خودتان از اسلام و امام دفاع کنید و امام را تنها نگذارید .

۲- پیام من به تمامی همسنگرانم در مدرسه این است که خوب درس بخوانند و این سنگر بزرگ را خالی نگذارند و اگر که خدای ناکرده درس نخوانید مدیون خون تمامی شهدای اسلام می‌باشید .

۳- پیام من به شما خانواده‌ی محترمم این است که ای پدر و مادر هیچ ناراحت نشوید، مبادا برای من خدای ناکرده گریه کنید البته می‌دانم که خداوند به شما صبر عنایت خواهد فرمود و امّا باید بدانید که اگر شما گریه کنید دشمن خوشحال می‌شود، بخندید و شاد باشید تا دشمن لرزه بر اندامش افتد.

DSC00978 - Copy

و شما خواهران باید زینب‌وار باشید و مبادا حجاب اسلامی خویش را فراموش کنید، نه تنها شما، بلکه تمامی خواهران و مادران عزیز همشهری باید حجاب اسلامی خویش را رعایت فرمایند. و از شما برادران هم می‌خواهم که درس بخوانید و فرمانهای پدر را خوب گوش فرا دهید (اطاعت کنید) و مبادا ایشان را ناراحت کنید.

 از هیچ کس قرض و طلبی ندارم فقط شما اهالی محترم آیسک به بزرگی خودتان من را خواهید بخشید، بخصوص پدر گرامیم که من از اوّل عمر برای شما مزاحم بودم و خیلی شما را اذیّت کردم خواهید بخشید.

 در خاتمه چند دعا دارم: پروردگارا ما عاصیان و گنه‌کاران را به خون به‌ناحق ریخته شده‌ی علی‌اصغر ببخش. خدایا هر چه زودتر اسلام و مسلمین را به پیروزی نهایی برسان . پروردگارا در فرج آقا امام زمان تعجیل بفرما.

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگه دار

 

  برادر عاصی و گنه‌کار شما علی‌اکبر اسماعیلی

 مورخه‌ی ۶۵/۷/۱۴

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*