تازه ها
خانه / اخبار / پیام دکتر محمدرضاامیرحسنخانی نماینده مردم آیسک در مجلس شورای اسلامی
پیام دکتر محمدرضاامیرحسنخانی نماینده مردم آیسک در مجلس شورای اسلامی

پیام دکتر محمدرضاامیرحسنخانی نماینده مردم آیسک در مجلس شورای اسلامی

همزمان با اغازبکار مجلس دهم نماینده مردم شریف حوزه انتخابیه فردوس طبس سرایان وبشرویه پیامی صادر کرد.

✳️ متن پیام دکتر محمدرضا امیرحسنخانی به این شرح است:

photo_2016-05-29_12-10-43

بسم الله الرحمن الرحیم

✍تقارن آغاز به کار دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با ماه مبارک شعبان، ماه اعیاد فرخنده اسلامی و ماه معنویت و عبودیت الهی را به فال نیک گرفته، فرصت را مغتنم می دانم تا بار دیگر مراتب تشکر و امتنان خود را از حضور حماسی و پرشور شما همشهریان عزیز، متدین و نجیب در شهرستانهای فردوس، طبس، بشرویه و سرایان تقدیم حضورتان نمایم و از اینکه با رأی و اعتماد خود، فرصت ارزنده خدمتگذاری در “خانه ملت” را به اینجانب عطا نموده اید، خداوند را شاکرم و امیدوارم امانتداری صادق در پاسداری از ارزشهای الهی، قانون اساسی و دفاع از حریم امامت و ولایت باشم.

✍ایفای وظایف نمایندگی نیازمند وحدت، همدلی، تعامل و همزبانی همه آحاد جامعه است، اینک که منطقه محروم و کویری ما با کمترین میزان بارندگی به عنوان خشکترین شهرهای کشور در معرض خطر بحران خشکسالی است، وظیفه و اولویت اصلی ما فرزندان کویر آن است که این تهدید را به فرصتی بزرگ برای پیشرفت و سازندگی منطقه تبدیل کنیم، رقابت های دوره انتخابات را به عرصه رفاقت کار و تلاش نماییم.

✍یقین دارم حوزه انتخابیه با وجود استعدادهای بیشمار فکری معنوی و مردم سختکوش و نخبگان منطقه و برخورداری از منابع و معادن غنی و ظرفیت های بی نظیر گردشگری، می تواند الگوئی شایسته و عملی از اقتصاد مقاومتی در عرصه اقدام و عمل را در سطح ملی ارائه نماید.

✍جا دارد که تلاشها و خدمات ارزنده تمامی نمایندگان محترم حوزه انتخابیه در طول ۹ دوره نمایندگی مردم را ارج نهاده و بویژه یاد و خاطر مرحوم آیه الله فردوسی پور نماینده دوره اول و همچنین شادروان مهندس سید ماشاالله شکیبی نماینده ادوار پنجم و ششم که سهم بسزایی در توسعه و عمران منطقه داشته اند را گرامی می داریم.

✍ همچنین از زحمات و تلاشهای ۴ ساله نماینده محترم دوره نهم جناب آقای دکتر عبداله زاده تشکر و قدردانی نموده و آرزوی توفیق ایشان را دارم.

خادم شما

دکتر محمدرضا امیرحسنخانی
۹۵ / ۳ / ۸

درباره‌ی جواد حاتمی

یک نظر

  1. سلام : جناب آقای دکتر امیر حسنخانی ضمن تبریک به مناسبت شروع بکار دوره دهم نمایندگی مجلس شورای اسلامی به جنابعالی ، امیدوارم که بتوانید گام های موثر ی در حوزه های انتخابیه خود بردارید و زمینه وحدت و همدلی را در ۴ شهرستان فراهم کنید . با تشکر . سرهنگ پاسدار علی سهی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*