تازه ها
خانه / اخبار / گزیده خطبه های ۱۶-۸-۹۳

گزیده خطبه های ۱۶-۸-۹۳

۱۳۹۳-۸-۱۶

حجت الاسلام و المسلمین عرب امام جمعه آیسک در جمع مردم این شهر با اشاره به تجمع بزرگ عاشوراییان در سرتاسر نقاط جهان گفتند:در برخی مناطق مثل بحرین و عربستان متاسفانه شاهد به خاک و خون کشیده شدن عزاداران بودیم اما یزیدیان زمان باید بدانند این اقدامات منشا انقلاب های بزرگ خواهد بود.

خطیب جمعه آیسک با اشاره به اهمیت حلال خوری و کسب روزی حلال گفتند:آنها که فاجعه ی عاشورا را آفریدند و در مقابل امام زمانشان ایستادند و به حرف های امام حسین ع خندیدند و هلهله کردند دلیلش را امام ع پر بودن شکمشان از لقمه ی حرام اعلام کردند. ایشان با ذکر روایتی از نبی مکرم اسلام(ص) سه وی‍گی را برای مالی که بدست می آْید شامل: از راه غیر معصیت بدست آید،  در راه غیر معصیت هزینه شود و  به مساکین هم کمک شود‌ دانستند.

امام جمعه آیسک در بخشی از سخنان خود با اشاره به مذاکرات هسته ای گفتند: رهبر انقلاب در این مذاکرات همواره خطوط قرمزی را مطرح کرده اند که باید مذاکره کنندگان آن را مد نظر قرار دهند.ایشان  متوقف نشدن حرکت علمی کشور و حتی کند شدن آن ,نداشتن حق معامله دستاوردهای هسته ای, باقی ماندن تشکیلان فردو و مذاکره فقط بر سر مسایل هسته ای و ….. را از جمله خطوط قرمز مذاکرات دانست. ایشان ادامه دادند: ما در توافق اولیه به تمام نعهدات خود عمل کرده ایم اما متاسفانه طرف غربی آن را زیر پا میگذارد و دائم می بینیم که با اعمال تحریم های جدید عملا تعهدات خود را زیر پا گذاشته است . خطیب جمعه آیسک افزودند:مسایل هسته ای بهانه است و اگر این مساله هم ل شود باز آنها مسایل دیگری چون موشک های دور برد و حقوق بشر را دستاویزی برای تحریم و فشار علیه ملت ایران می کنند.

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*