تازه ها
خانه / اخبار / گزیده خطبه های امروز ۸فروردین

گزیده خطبه های امروز ۸فروردین

۱۳۹۳-۱-۸

حجت الاسلام و المسلمین عرب خطیب جمعه آیسک با اشاره به اینکه دین یک مجموعه بهم پیوسته است گفتند:یکی از ثمرات دین داری تقوی است.ایشان گفتند:انسان با تقوی مجموعه ی دین را هماهنگ پیش می برد و همه دستورات دین را یکسان میبیند.

ایشان در بخشی از سخنانشان با اشاره به شهادت طلبه ناهی منکر ,شهید خلیلی,گفتند متاسفانه امروز امر به معروف و نهی از منکر از واجبات فراموش شده ی جامعه ی ماست.خطیب جمعه آیسک با اشاره به حدیث نبوی در مورد این واجب دینی گفتند:تا زمانی که امربه معروف و نهی منکر در جامعه باشد و مردم این واجب را انجام دهد در خیر و سعادت خواهند بود و زمانی که ایم مهم فراموکش شود برکت از جامعه خواهد رفت .

ایشان افزودند:امر به معروف و نهی از منکر یک واجب تصادفی نیست که گاهی پیش بیاید و گاهی نه بلکه یک یک واجب مستمر است مثل بقیه واجبات.

امام جمعه آیسک افزودند:این واجب مقدمات و شرایطی دارد که لازم است آن را یاد بگیریم و مد نظر قرار دهیم.

ایشان افزودند:یکی از بالاترین منکرات را کسانی انجام می دهند که در مقابل نظام اسلامی ایستاده اند ,مردم را بدبین و ناامید می کنند و پایه های دینی جوانان را مورد هدف و تعرض قرار می دهند.

حجت الاسلام و المسلمین عرب با تاکید بر امر مهم ازدواج گفتند:خانواده ها باید این امر را جدی بگیرند.

ایشان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع کاروانیان راهیان نور گفتند:لازم است فرهنگ دفاع مقدس در همه جامعه فراگیر شود.

ایشان با اشاره به شهادت  مرزبان ایرانی گفتند:سرنخ گروه  تروریستی جیش العدل  و اقدامات تروریستی آنها به آمریکا و غرب بر می گردد.خطیب جمعه آیسک با اشاره به پیام نوروزی رییس جمهور آمریکا به ملت ایران گفتند:از یک طرف دم از احترام می زنند و از طرفی میخواهند ایران را از روی زمین حذف کنند.از یک طرف آرزوی بهترین ها را میکند و از طرفی در پیامش تهدید میکند, اوباما باید بداند که فصل جدید تاریخ ایران در ۲۲بهمن ۵۷شکل گرفته است.

درباره‌ی adine8

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*