تازه ها
خانه / اخبار / گزیده خطبه های ۲۸-۶-۹۳

گزیده خطبه های ۲۸-۶-۹۳

امام جمعه محترم آیسک حضرت حجت الاسلام والمسلمین عرب در نماز جمعه این هفته ضمن توصیه همگان به رعایت تقوای الهی و کثرت تشکر از نعمات بیشمار خداوند ، به وجود امام هشتم به عنوان یکی از نعمات خداوند اشاره کرد وافزودند: بعد از زیارت امام حسین علیه السلام  زیارت این امام همام از همه بیشتر ثواب دارد. همچنین به روز دحوالارض به عنوان آغاز توجه خدا به زمین و شروع حیات در آن اشاره و به فضیلت آن هم اشاراتی داشتند. در ادامه با توجه به فرارسیدن ماه مهر و آغاز تعلیم و تربیت به عنوان تنها نعمتی که خداوند به واسطه آن بر انسانها منت نهاده اشاره نمودند و از مدیران، معلمین، خانواده ها درخواست نمودند جنبه تهذیب و تزکیه را در نظر داشته باشند. چون این تربیت است که باعث سعادت یا شقاوت ما می شود.

در خطبه دوم خطیب محترم جمعه آیسک ضمن شکر به درگاه الهی برای مرخص شدن مقام معظم رهبری و بازگشت سلامتی معظم له در خصوص افشاگری شجاعانه حضرت امام خامنه ای و خنثی شدن نقشه استکبار تبیین نموده و افزودند: قتل خبرنگاران هم به نظر می رسد ساختنی ، بهانه و برای ایجاد بهانه حضور مجدد در منطقه باشد….  نظر جمهوری اسلامی در خصوص موضوع عراق این است که ما در کنار عراقی ها بوده و خواهیم بود.. در ادامه ایشان از اظهار نظر صریح مسئولان دولتی در این خصوص تشکر نمودند.

ایشان با اشاره به آغاز مجدد مذاکرات هسته ای بر حق غنی سازی و رفع تحریم ها تاکید نموده و از مسئولان ایستادگی قاطعانه را خواستارشدند. ایشان ضمن تذکر به مسئولان وزارت خارجه برای حضور بدون حجاب خانم اشتون در سفارت ایران افزودند: چطور است در کشور آنها علیرغم ادعای آزادی مسلمانان در خصوص داشتن حجاب مشکل دارند و نمیتوانند با حجاب باشند اما آنها در کشور ما علیرغم تصریح قانون رعایت نمی کنند.

در نهایت ایشان ضمن گرامیداشت سالگرد ایام دفاع مقدس بر نکریم و قدرشناسی مناسب از خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران تاکید نمودند.

Untitled_Panorama1 Untitled_Panorama2 IMG_5472 IMG_5473 IMG_5471 IMG_5470 IMG_5566 IMG_5567 IMG_5572 IMG_5573 IMG_5571 IMG_5570 IMG_5569 IMG_5564 IMG_5565 IMG_5568 IMG_5560 IMG_5561 IMG_5562 IMG_5563

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*