تازه ها
خانه / اخبار / گزیده خطبه های ۳۱-۵-۹۳

گزیده خطبه های ۳۱-۵-۹۳

امام جمعه آیسک امروز ضمن تسلیت سالروز شهادت امام صادق (ع) به  ذکر فرمایشات آن حضرت درمورد رعایت تقوای شخصی و اجتماعی پرداخت. خطیب جمعه آیسک در بخشی از سخنان خود ضمن اشاره به جنایات رژیم سفاک صهیونیستی و خاموشی سازمان ملل و گستاخی دبیر کل آن در آزادسازی اسرای صهیونیست توسط حماس مردم را به فراگیری درس صبر و استقامت از اهالی غزه فراخواند و افزود: برخی از داخلی ها فکر می کنند و می گویند تحریم کارش را کرد و ماباید تسلیم شویم. اما اگر ما به منابع و نیروی انسانی داخلی تکیه کنیم می توانیم خودمان را اداره کنیم ضمن اینکه تحریمها به حد نهایت خود رسیده است.

حجت الاسلام والمسلمین عرب در ادامه با گرامیداشت فرارسیدن هفته دولت و آروزی توفیق برای تمام دولتمردان شاخصهای ؛ تعامل منطقی بازیردستان، داشتن سعه صدر و ظرفیت، شایسته سالاری در گزینش را برابر نامه ۵۳ نهج البلاغه خطاب به مالک اشتر جزء وظایف دولتمردان دانست.

وی ضمن قانونی بودن حق استیضاح برای مجلس از نحوه برخورد رییس محترم جمهور با موضوع استیضاح وزیر علوم تشکر کرد و افزود: وزیر آینده نباید رویه این وزیر را داشته باشد، دانشگاه نباید جای سیاست بازی شود و بحث های علمی ضعیف شود.

همچنین نامبرده با اشاره به سالروز کوتای ۳ شهریور ۱۳۲۰ خاطرنشان کرد:اگر مردم پشتیبان و دوستدار دولتشان  نباشند کشور سه ساعته تصرف می شود. اما مردم عزیز ما چگونه در طول انقلاب اسلامی و دفاع مقدس جانانه در مقابل دشمنان ایستادند؟ بعضی احمقهای داخلی و خارجی فکر کردند ایران ، ایران شهریور ۱۳۲۰ است غافل از اینکه با ایمان و پشتیبانی جوانان و مردم عزیز اگر کوچکترین دست درازی صورت پذیرد دست آنان قطع خواهد شد.

لازم به ذکر است بینالصلاتین نمازگزاران به عزاداری برای رییس مذهب حضرت امام جعفر صادق علیه السلام پرداختند.

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*