تازه ها
خانه / اخبار / گزیده خطبه های۶-۴-۹۳

گزیده خطبه های۶-۴-۹۳

حجت الاسلام و المسلمین عرب خطیب محترم جمعه آیسک با اشاره به ۵تیر روز مبارزه با مواد مخدر با تاکید بر تلاش در این راه گفتند ما در این راه شهدای زیادی را تقدیم کرده ایم ایشان با اشاره به ضرورت این کار گقتند :خیلی از بزهکاری ها در جامعه به اعتیاد برمی گردد باید مراقب باشیم چرا که اعتیاد یک بیماری اجتماعی است.وی کاهش کنترل و نظارت جامعه و والدین ,ضعف اعتقادات دینی و…..را از عوامل گرایش به مواد مخدر برشمردند.

ایشان  با اشاره به بحران عراق گفتند: رسانه های وابسته به رژیم سعودی میخواهند گروه داعش را به ایران مرتبط کنند چرا که در سوریه اوضاع به نفع آنان نیست در عراق هم اوضاع به همین منوال است پس شروع به اتهام زنی کرده اند.

ایشان  با اشاره به مشکلات فرهنگی و تاکید رهبر انقلاب بر این مساله ورود ماهواره به جمع خانواده ها را مشکل ساز خوانده و گفتند: ترویج روابط ناسالم,ترویج فرقه گرایی,ازبین رفتن قبح خیلی از گناهان و…..از جمله مشکلات ماهواره  است.

ایشان با اشاره به بازی های جام جهانی گفتند: این بازی ها و غفلت جهانی باعث شده تا فرصتی به رژیم صهیونیستی و تروریست بدهد که نمونه آن را در حملات وحشیانه داعش می بینیم .

درباره‌ی admin

۱۸ نظر

 1. سایت خوبی دارید ، موفق باشید.

 2. تشکر ، پاینده باشید.

 3. سایت خوبی دارید ، موفق باشید.

 4. تشکر می کنم بابت زحماتی که می کشید.

 5. جالب بود ، دستتون درد نکنه.

 6. سایت خوبی دارید ، موفق باشید.

 7. سایت خوبی دارید ، موفق باشید.

 8. ممنون از زحمات شما ، موفق باشید.

 9. جالب بود ، دستتون درد نکنه.

 10. تشکر می کنم بابت زحماتی که می کشید.

 11. ممنون از زحمات شما ، موفق باشید.

 12. جالب بود ، دستتون درد نکنه.

 13. تشکر می کنم بابت زحماتی که می کشید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*